Diskuse

Nový článek: Proměny blogu od října 2021

Se změnou systému, který reagoval na současnou dobu, došlo ke smazání více jak 650 článků. Ty postupně vracím, ale jak se některými pročítám, mnohá dříve aktuální témata jsou již dnes mimo, takže sbohem. To se zkrátka nedá nic dělat. Co dál? Ukončovat činnost nechci, ale také se chci vrátit zpět k tomu, co mě baví. Takže …

Nový článek: CNSC 2021 – podívat se pravdě do očí

Dostávám poměrně velké množství dotazů ohledně soutěže Czech National Spirits Competition 2021, proto jsem se rozhodl napsat tento článek, který by měl trochu více poodhalit a osvětlit tuto společenskou událost. CNSC 2021 je vlastně první, samostatnou, klasickou soutěží o nejlepší český destilát, která tady tak citelně chyběla. Jsem naprosto plně přesvědčený, že i tento segment …

Nový článek: Czech National Spirits Competition 2021

Asi jste zaznamenali, že jsem nyní trochu nestíhal a tady je vysvětlení. Ještě na tento rok připravujeme první ročník CNSC 2021, který na sebe bere úkol propagace českých destilátů. Pro realizaci naší soutěže jsme si připravili překrásné prostory v centru Prahy v barokním refektáři, kde nám vyšli maximálně vstříc a osobně musím říci, že jsme naprosto unešeni. …

Rizika spojená s investováním do whisky

V poslední době se množí, z mého úhlu pohledu, až fantaskní zprávy o tom, jak je investování do whisky naprosto triviální záležitost a přitom je to zároveň zlatý důl. No tak zase pozor, chtěl bych zvolat. Není to pravda. Whisky investování má mnoho rizik, o kterých ani netušíte. Je až komické, kolik nyní máme redaktorských …

Nový článek: Připravujeme nový pořad

Víte, co se stane, když se u jednoho stolu sejde milovník whisky, rumu, ovocných destilátů a já? To a možná mnohem více v novém pořadu, kam jsem si pozval tři úplně rozdílné osoby, které však miluji alkohol, jeho kulturu a jejich hobby se stalo jejich obživou. Odlišné pohledy, zkušenosti, životní příběhy, věk, preference, prostě tenhle stůl …

Budoucnost chutí destilátů

Včera jsem dostal velmi krásný dárek ke svým dnešním kulatinám. Měl jsem tu možnost ochutnat naši první new make „whisky“ v rámci projektu TWD, které se krátí na TW a zároveň se plánuje společenská událost CNSC, která se bude probírat na za nedlouho pořádaném setkání Unie destilatérů. Pokud vše vyjde, můžeme se na konci listopadu 2021 …

Comments are closed.

Close