Written by 8:06 am Lifestyle

Proč inteligentní muži i ženy nehledají pouze krásného partnera

Být krásný je v dnešním světě plastických operací a konzumu v drtivé většině případů strašně málo. Setkávám se s tím velmi často a to z obou stran. Jak ze strany žen, tak ze strany mužů. Musím říci, že se mi velmi těžce vysvětluje, že krása je pouze třešnička na dortu, ale kde je ten dort, často nevím. Muži slintající po krásných, leč bezduchých ženách, které zase odhazují veškeré zábrany, stud a společenskou úroveň za slabou vidinu luxusního života, který vlastně ke štěstí vůbec nepotřebují.

Velmi často to opakuji ve svých článcích. Nejdůležitější v životě je mít šarm. A také jedno vlastní moudro bych přidal. Nejvíce sexy je na ženách inteligence. Zadek naroste, prsa povadnou, ale inteligence zůstává. Tímto svým heslem se řídím celý svůj život.

No a nyní již více v následujícím, převzatém inzerátu a odpovědi:

Toto napsala:

„Nebudu lhát, proč jsem tady. Letos budu mít 25 let. Jsem velmi atraktivní. S dobrým vkusem a smyslem pro styl. Chci se vdát za muže, který vydělává 500 tisíc a více dolarů ročně.

Možná si myslíte, že jsem chamtivá. Ale nejsem. Není tomu tak. Abyste pochopili: každý kdo v New Yorku vydělá milion dolarů, je považován za reprezentativního pro střední vrstvy. A já nechci být chudá.

Mé podmínky nejsou takové neuskutečnitelné. Nachází se na těchto stránkách někdo, kdo vydělává ročně 500 tisíc dolarů? Nebo jste už všichni ženatí? A ještě otázečka: Co musím udělat, abych se mohla vdát za takového bohatého muže, jako jsi ty? „

 „Všichni, se kterými jsem se předtím setkávala, vydělávali kolem 250 tisíc za rok. Takže tohle je pro mě strop. Můžete odpovědět na několik otázek, které mě zajímají?

Například:

Kde se vy – bohatí muži – nejčastěji zdržujete? (Prosím napište oblíbené bary, restaurace, tělocvičny, nejlépe s adresami)

Na jaký věk u muže se mám nejlepší zaměřit.

Proč většina žen boháčů jsou takové ošklivé?

Jak víte, která žena se může stát vaší manželkou a která milenkou? Má zájem o roli manželky, role milenky mě nezajímá.

Čekám nedočkavě na vaši odpověď.

Generální ředitel jedné z největších bank v USA jí odpověděl takto:

S velkým zájmem jsem si přečetl vaši zprávu na fóru. Domnívám se, že u více žen jsou takové inzeráty. Dovolte mi, abych analyzoval situaci z hlediska investic.

Můj roční příjem je více než 500 tisíc dolarů. To je přesně to, co vy hledáte. Jako obchodník vám říkám, že si vás nemohu vzít za manželku. Je to velmi jednoduché. Pokusím se vysvětlit, proč.

Co se snažíte udělat – výměnný obchod „krásy“ za „peníze. Tj subjekt A nabízí krásu a subjekt B zaplatí za to. Není v tom vidět žádný problém, co?

Největším problémem je to, že vaše krása po čase bude slábnout a moje peníze bez jasných důvodů budou ztraceny. V budoucnu se můj kapitál možná rozmnoží, ale vaše krása ne. Z ekonomického hlediska, to můžeme říci takto: Moje akcie porostou, ale vaše budou padat.

Představte si, že toto je akt trhu. Tak jako každé obchodování na Wall Street má svou pozici. V případě, že by tržní cena vaší krásy, klesla, budeme vás muset prodat. Vlastnit takové aktivum dále je nesmysl. Totéž platí i pro manželství, do kterého se tak dychtivě hrnete.

Může to vypadat krutě, ale nejoptimálnější řešení problému aktiva, která se tak rychle znehodnocuje, je ho prodat nebo pronajmout.

Každý muž, vydělávající 500 tisíc dolarů ročně, nemůže být hlupák. Takže, stejně jako já, se mohou s vámi setkávat, ale nikdy si vás nevezmou za manželku. Moje rada pro vás: zrušte toto hledání. Je lepší hledat jiné způsoby jak zbohatnout a vydělat spoustu peněz za rok. Pak možná budete mít šanci ulovit si nějakého bohatého hlupáka.

Závěrem

V pracovním ani soukromém životě není čas na závist. Život je o práci a investicích. Není lepší práce, než sám na sobě, není lepší investice než sám do sebe, není lepšího vítězství než překonat své hranice a není lepšího pocitu, než objevit nové výzvy. To je život.

MK

Close