Martin Krupička

Zprávy dle mého výběru 12/2019

27.12.2019
Reports of my selection 12/2019
 
Robbie Williams vyzval Liama Gallaghera k boxerskému zápasu.
Asi to úplně nechápu, ale když dáte někomu po hubě na ulici, je to trestný čin. Když v ringu, je to legální. To této doby OK. Ještě před deseti lety všichni vařili. Nikdy nezapomenu na to, jak na ČT 1 ukazovala pí. Bohdalová, jak pí. Bočanová dělá palačinky s nutelou. Skvělé. No a nyní je v kurzu MMA. Tak si všichni budou zase dávat legálně po hubě. Děsím se doby, kdy od pěstí přejdeme k pistolím. Už i tato doba tady byla. Násilí se stává novou formou zábavy. Já v tom ale nic zajímavého nevidím. 
 
Bohatí a chudí v české fotbalové lize. Kolik kluby utrácejí a za co.
Ano, jsem slávista. Jsem slávista tělem i duší, ale také zdravým rozumem. Takže, když se dívám na naše skóre a bodový náskok, jedna polovina plesá, druhá pláče. Je to ještě sport a zábava v jednom? Nevím, ale letošní rok mi nepřijde příliš normální. Nicméně, Slavia Victor a Spartě ........, a pro všechny české kluby a reprezentaci jen a jen úspěch.
 
Nízké úrokové sazby ničí důchodové systémy.
Pokud někdo pochyboval, tady má malý náznak. Já ten alkohol prostě miluji. A pak také strašně miluji, když někdo vyláká z lidí peníze a pak jim řekne, raději si dobře vychovejte své děti. Super rada. Takže suma sumárum, ve virtuální době s virtuálními penězi můžeme očekávat pouze návrat feudalismu. Jenže ta doba je již tady.
 
Žena zjistila, že ji přítel podvádí, díky chytrým hodinkám. O čtvrté ráno se mu podezřele zvýšil tep.
Big brother sám na sebe. Já nemám slov pro lidskou stupiditu. 
 
Náš burger je lepší než maso, je zdravý na srdce a chutná skvěle, změnu už nikdo nezastaví, říká Krejčík z Many.
Tak nyní mi to hlava nebere. Máme se v budoucnu stravovat pomocí náhrad jídla a nápojů. Aha, takže celý svět káže návrat k přírodě, ale co to znamená? Zuby nejsou potřeba, kousání také ne, potrava bude mix. Jaký to bude mít dopad na člověka? Katastrofální. Nezažil jsem větší nesmysl a manipulaci. Návrat k přírodě totálním odcizením. Ach jo. 
 
Slavný polyamorní vztah, jenž byl dáván za vzor, se rozpadl po pěti letech soužití.
Takových věcí už tu bylo. Vzor kulturní integrace masovým vrahem, ideální polyamorní vztah krachl, breathariánství do všech rodin, veganům umírají děti na podvýživu, budoucí jídlo ve formě nápoje, lidé, co se chtějí žít na Pandoře a žena, co si nechala udělat třetí prso. Ještěže jsem křesťan zdravého rozumu. 
 
Zóny bez sexuálních menšin štěpí Poláky.
A jak si asi myslela tato komunita, že to dopadne? Me too se obrátila proti ženám a vyhraněnost LGBT komunity se obrátí proti nim. Když ne vy s námi, tak my také. To je bohužel budoucnost. Sami sobě vytváří precedens. 
 
Z ženy mužem a zase zpátky. Někteří transgenderisté litují své přeměny
Tohle je velmi často totální manipulace s lidskou myslí. Jednou tak, jednou onak. Kdo to zaplatí? Myslíte si, že je to nesmysl? Moje dcera mi říkala, že se o tom již přemýšlí na základní škole v prvním stupni? Jsem holka nebo kluk? Nás to ani nenapadlo. A dnes? Otázka zní, kdo za to ponese odpovědnost. Již jsem to tady mockrát psal. Jak mi říkali lidé od V. Klause. Nejlepší cesta pokroku je často cesta vzad. 
 
Psychiatr: Zarytí abstinenti a dietáři si zadělávají na deprese.
P. profesora znám, hráli jsme spolu tenis, pili pivo a musím říci, že je v takové fyzické i mentální kondici, že mu to může spousta daleko mladších závidět. Pokud si mám vybrat mezi psychologem, antidepresivem a přírodním lékem zvaným pivo nebo víno, je to asi jasné. 
 
Rodiče vyhladověli své dítě k smrti. Krmili ho jen ovocem a zeleninou.
Abstinencí to začíná, extrémně zdravým životní stylem pokračuje a takto to i třeba končí. 
 
Primář Jiří Kozák: O bolesti si rozhodujeme sami.
S panem primářem mohu jen a jen souhlasit. Když vidím kolem sebe tolik poblázněných matek, co se při pohledu na své těhotenské břicho hroutí a mají těžký porod a těmi, kdo to mají "na háku" a mají super porod, pak na tom asi něco je. Jak říkám ve své výchově i já: Žádný pláč, polovina bolesti. 
 
Závěrem
Dnešní zprávy těsně před koncem roku, by mohly vést k zamyšlení, jaké si kdo z nás dá předsevzetí. To, kam jsem směřoval, a sám u sebe směřuji, je být člověk. V mém případě, člověk dobrý, věřící, pracující. Být úplně normální, to dnes znamená, být rebel. Nenávist, zloba, ego, to vše rád přenechám jiným. Já budu rebel svojí normálností. 
 
MK
 
Vašek

Dobrý den Martine, má podle Vás (investiční) smysl i kvalitní americký bourbon? Některé palírny (Woodford Reserve, William Larue Weller, Balcones Texas, Elijah Craig atd.) vyrábějí dle mého soudu velmi zdařilé kousky se skvělým hodnocením jak laické, tak odborné veřejnosti. Jak na to prosím máte názor Vy? Děkuji a zdravím.

Martin Krupička

Dobrý den, napíši článek. MK

Venak

Asi tak už jenom chybí že země je placená #128513;

Martin Krupička

Dobrý den, jj, je to tak. Myslím, že je to dva roky zpět, co byla zveřejněna výzva, kdo prokáže, že je Země kulatá dostane od jednoho pána větší obnos peněz. I přes jasné důkazy, pán tvrdil, že není přesvědčený. Byla to komická záležitost. MK

Venak

Placatá:)

Venak

Placatá:)

26.6.2020

Zprávy dle mého výběru 06/2020

Reports of my selection 06/2020

3 + Číst dále
20.6.2020

Obsah alkoholu

Alcohol content

1 + Číst dále
15.6.2020

Vodka z výfuku

Vodka from the exhaust

2 + Číst dále