Martin Krupička

Zprávy dle mého výběru 11/2020

27.11.2020
Reports of my selection 11/2020

 

Akty jako protest. Bojuji tím proti válce na Ukrajině, říká hvězda Instagramu

Tak si říkám, zda to bude stačit. Je to stejné jako skupina Mr. Erbil, o které jsem psal 23. 03. 2017, jež bojovala proti Islámskému státu tím, že se oblákala do nejdražšího oblečení. Ale jinak, fotky opravdu krásné.

 

Unikátní veganské řeznictví čelí krátce po otevření nepříjemným výhrůžkám

Asi nejsem moc bystrý člověk, ale vegani, kteří bojují proti zabíjení a konzumaci zvířat, si dělají jídlo, které vypadá jako maso zabitých zvířat. Již dvě minuty přemýšlím, k čemu to přirovnat, ale taková hloupost nemá konkurenci.

 

Důchodce koupil bez prohlídky opuštěnou stodolu. Uvnitř objevil majetek za 600 milionů korun

Nevím, zda je to pravda, protože na náhody moc nevěřím, spíše vůbec, ale jako příběh je to určitě zajímavé.

 

Nakažlivá kryso. Španělští zdravotníci dostávají výhružné vzkazy od sousedů

Vzpomněl jsem si na třetí díl Kmotra. Lidé jsou jak tento kámen. Celou dobu leží ve vodě, ale ta do něho nepronikla. Španělsko je historicky jedna z nejvíce katolických zemí, ale bůh do lidí pořád nepronikl.

 

Blatný: Petici Milionu chvilek jsem podepsal, s Babišem jsme si to vyříkali

Ještě ani p. Blatný nenastoupil a již prohrál. Tak to mě fakt pobavilo. Klobouk dolů před Babišem. Udělal skvělý obchod, jak to jen moudrý člověk umí. Byť nejsem volič ANO, dokáži se podívat za horizont a vím, že tento byznys se prodá ještě minimálně jednou. A mnohem, mnohem lépe. Gratuluji.

 

Jsem gay, platím daně a chci stejná práva. Chci děti, říká podnikatel Martin Hausenblas

Nic proti pánovi, ale chtít porazit přírodu, to chce již kuráž. Je důležité si uvědomit, že někde je věda, někde bůh / evoluce a někde je reálný pragmatismus.

  

Koupil jsem ho za 150 dolarů: muži prodali červené štěně "vzácného plemene", pak se dozvěděl pravdu o novém domácím mazlíčku

Touha po tom, být posh, VIP, mimořádný nezná hranic a zatemňuje mozek. Kde ten pán bydlí, mám tu skvělou nabídku na elektřinu, plyn, pánve…

 

Bohatství států v roce 1902: byli jsme lepší než Rusko nebo Německo?

Jeden z opravdu velmi zajímavých článku, abychom si uvědomili, jakou hodnotu mají peníze a pak virtuální peníze. Kdo již nyní nepochopí, tomu není pomoci.

 

Vietnamec přišel ve válce o ruku, zpět ji dostal po 50 letech. Přivezl mu ji Američan, který ji amputoval

Tak si říkám, jaký je rozdíl mezi stínítky na lampu v z koncentračních táborů a tímto počinem. No, tohle mi přijde o zvěrstvech po 2.SV ještě horší. Myslel jsem, že se lidstvo poučilo.

 

Socioložka: Pedofilie je normální sexuální orientace

Byť je článek nazýván jako hoax, šel jsem trochu do hloubky a popravdě hoax to v něčem je a v něčem není. Už se bojím zpívat Sluníčko, popojdi maličko. Aby se zvolání nestalo nezvanou realitou.

 

Měl jsem falešný penis, přiznal šokující podvod legendární Mike Tyson

Jak lidé otupí. Kauza Lance Amstrong vs. Mike Tyson. A světu je to fuk. Pak se divte, že když máme tyto hrdiny, že morálka je tam, kde je.

 

Zaměstnanci nakladatelství se bouří proti knize kontroverzního psychologa Jordana Petersona

Úplně upřímně. Miluji ty jeho přednášky. Jsou prostě skvělé. Nemusíte s ním souhlasit, ale když si je poslechnete, musíte uznat, chci být jeho žákem. Přesně takový lidé by měli učit. Nemusíme s nimi ve všem souhlasit, ale jak sám J. Peterson říká: Aby mohl člověk myslet, musí riskovat, že někoho urazí.

 

Bral i půl milionu měsíčně. Teď přicházím o jednu práci za druhou, stěžuje si Petr Rychlý, kterému vzali i Ordinaci

Ne, fakt jsem rád, že vypisujeme plošně podporu 60 000,- pro umělce.

 

Šokující čísla o pohlavním životě mladých dívek v dobách první republiky

A na závěr bych odkázal na tento článek. Obsah nepotřebuje komentáře, protože sám o sobě je fakt zajímavý.

 

Závěrem

Doufám, že si i nyní tento měsíc spojíte nějaký ten článek s dalšími informacemi a dostanete se o kousíček dále ve vnímání a chápání dnešního světa. Válka se nekoná, p. Trump předá moc a komu tato situace z táboru modrých přijde nedůstojná, nechť si vzpomene na slova, touhy a usilovnou snahu Jacqueline Kennedyové Onassisové, která požadovala, aby její manžel JFK byl prohlášen za doživotního prezidenta USA, tj, chtěla jej pasovat na nového krále. Bohužel, jak byla vzdělaná, stačilo znát život G. J. Caesara, kdy i on zvolal: I ty Brute?

 

MK

24.2.2021

Piráti, co jste možná nevěděli

Interesting facts about pirates

4 + Číst dále
10.2.2021

Zprávy dle mého výběru 02/2021

Reports of my selection 02/2021

1 + Číst dále
20.1.2021

Karamel a destiláty

Caramel and spirits

0 + Číst dále