Martin Krupička

Zprávy dle mého výběru 11/2019

28.11.2019
Reports of my selection 11/2019

Švédové chtěli zrušit výuku dějepisu do roku 1700. Po kritice vzdělávací agentura couvla.

Neumím si představit dvě věci. Za prvé, jak by to fungovalo u nás. Žádný Karel IV., žádní husité, Rakousko-Uhersko se jako někde vzalo. A pak, kdo nepochopil Řím, nechápe současnost i budoucnost. A za druhé, kde se vzal člověk, který je placen státem, aby vyplodil takovýto nesmysl. Neuvěřitelné.

 

Vašáryová: Tradiční rodina nikdy neexistovala, je to jen součást hybridní války.

Článek není úplně tak šílenost, jako název, ale stejně je to tak extrémní názor, který nedokáži pochopit. To jsem netušil, že Ježíš, byl vlastně takovým trollem.

 

Žádný herec a herečka. Na cenách Emmy si pohlaví svobodně zvolíte.

Tak to je škoda, že to není u nás. Karel Gott by vyhrál všechny kategorie včetně skupiny roku.

 

Nejen pohlaví. Proč by mělo být možné legálně si změnit věk.

Netušil jsem, kam až lze dnešní šílenost dohnat. Ale zase, tak mě by bylo pořád 10 let, nebyl bych trestně odpovědný, bral bych přídavky a prostě pohoda. To není špatný nápad.

 

Svobodný si nepřipadám, musím makat, říká muž z Brandýsa nad Labem o 30 letech svobody.

Tak nevím, jak by to společnost měla dělat. Kdo by měl obsluhovat ty elektrárny, lékaři by si také hodili „šlofíčka“, obchody by asi fungovali jako v Táboře při jeho vzniku. Jo, to už je historie před rokem 1700, tu vlastně neznám. Lidé si zkrátka pletou pojmy, kdy nepochopili, co to demokracie a svoboda je.

 

Nizozemci protestují proti Černému Petrovi. Tradiční postava je prý rasistická.

V minulém článku jsem psal, spíše si dělal legraci, kdy nám někdo zakáže tři krále a toho černého vzadu. No a o měsíc později je to tady. Tak snad nezakážou v USA „black Petera“.

 

Vegan žaluje Burger King. Bezmasý burger mu připravili na grilu, kde vaří hovězí.

Mě by skutečně zajímalo, jak to poznal. Já bych věděl prd. Možná to mělo nějakou chuť, tak byl pán naštvaný. Co vše je možné žalovat? A pak, že pořád není USA země neomezených možností, ale bohužel často s omezenými lidmi.

 

Obraz v jídelně pobuřoval vegetariány, z Cambridge byl odstraněn.

To mi přesně zapadá do obrazu dnešní doby, kdy rušíme pomníky svým hrdinům, jejichž skutky 200 let nazpět posuzujeme dnešní optikou. Pak rozumím i tomu, že bychom měli zrušit celou bestiální historii, vše zbourat, protože vše kolem nás stavěli a vybudovali tyto masožravé, lidské bestie.

 

Tři roky si psali na internetové seznamce. Ta jim pak zaplatila společný výlet, aby se konečně viděli.

A otázka za dva bludišťáky zní: Já myslel, že nikdo nikoho nešmíruje a vše je anonymní. Tak asi ne.

 

Instagram zrušil účty stovkám pornohereček. Je to diskriminace, tvrdí ženy.

Tak já se v tomto byznusu moc nevyznám, ale tak nějak mi to doplňuje předchozí bod. Jak se to ti kluci iťácký dozvěděli, když na profilu byla děvčata oblečená. Mě je to vlastně úplně fuk, ale není tohle sledování?

 

Slováci budou měsíc a půl před volbami bez průzkumů. Poslanci prolomili veto Čaputové.

Jen a jen tleskám. Lži až do poslední chvíle. Ne, ne, ne.

 

Aktivistům vadí, že Noe na svou archu vzal zvířata jen obou pohlaví. Přepište Bibli, navrhují.

No a jak by se ti dva lvi mezi sebou množili. Tady někdo v přírodopise chyběl. Ale doufám, že to stejně praktikují i ve svém osobním životě, takže příroda to jednou vyřeší na nás.

 

Moravská vína ohromila Ameriku

Končit se má pozitivně. Když si vzpomenu na vína z minulého režimu, takové ty litrovky s umělým uzávěrem, no mé srdce vzlétá jako jestřáb. Tak malá země a takových šikovných lidí. Úžasné.

 

Závěrem

Snad jsem vás i tento měsíc pobavil a nezapomeňte, Petr Kellner radí investovat do kryptoměn, psst, je to tajné, tak ať o tom neví všichni. Podle posledních článků již tuto variantu využívá více jak 12 milionů Čechů z celkového počtu 10,5 milionu reálně žijících. Tak nezapomeňte, má to budoucnost. Je to investice, kde dnes je už zítra, nebo včera. No říkal to tak nějak předseda, ne?

 

MK

Janek

Takze Martine ,jen k tom veganovi z Burger King . On chutove nic nepoznal , rekli mu to sami zamestnanci tohoto fast food kdyz se jich zeptal, a zacala prava Americka groteska. Dnes pekny vyber temat , jen tak dale.

Martin Krupička

Dobrý den, děkuji za doplnění. MK

Martin

Tak klamavá reklama s Kellnerem je celkem povedená, myslím že spousta lidí by do toho šla ale netuší jak bitcoin získat :-) To Moravské víno nechápu 1. můj oblíbený Lahofer tam není 2. apríl už letos byl a proboha co znamená (8 Double Gold, 20 zlatých a 55 stříbrných medailí pro Česko) jestli je tohle skutečnost ukazuje to kam se dostalo IWSC a jejch systém. Osobně naprosto ignoruji jakékoliv ocenění u čehokoliv, hlavně u whisky je to všechno imho fraška a podvod. Řídím se spíše recenzemi lidí kterým věřím.

Martin Krupička

Dobrý den, tisíc lidí, tisíc chutí. Vím, že když pozvali jako hodnotícího člena komise p. Michlovského do Izraele, tak pak měli těžkou hlavu z jeho kritiky vín. Já bych to nebral tak radikálně. České víno prodělalo obrovskou cestu kupředu a já jsem osobně přesvědčený, že máme vína, především bílá, opravdu světové kvality. Pokud získají někde ocenění, jenom lépe. MK

Martin

Aha, tak IWSC 2018 ani 2019 žádné české víno nic nevyhrálo jenom jaksi nevidím u toho článku na novinkách že se jedná o obchodní sdělení tfuj

24.3.2020

Zprávy dle mého výběru 03/2020

Reports of my selection 03/2020

0 + Číst dále
17.3.2020

Koronavirus a whisky

Coronavirus and whisky

1 + Číst dále
20.2.2020

Zprávy dle mého výběru 02/2020

Reports of my selection 02/2020

1 + Číst dále