Martin Krupička

Zprávy dle mého výběru 10/2019

30.10.2019
Reports of my selection 10/2019

Z důvodu časové tísně minulý měsíc tento článek nevyšel, tak snad vás pobavím mým výběrem a komentáři tento měsíc. Někdy jde o skutečně úsměvné novinky, kterých jste si možná nemuseli všimnout, ale v chápání dnešního světa hrají důležitou roli.

 

Brit, který porodil syna, by podle soudu měl být veden jako matka

Ještě před cca třiceti lety, když jsem viděl film Total recall jsem si říkal, co ti Američané nevymyslí. Jenže stačilo se skutečně jen 3x otočit a najednou tu reálně máme ženu, co má tři prsa a muže, co rodí děti. Svět přestává obdivovat ty, kteří dvacet, třicet a více let pracovali pro tuto společnost, ale věnuje zrak bizáru, který zcela ztrácí logiku a hranice.

 

Staňte se vegany, vyzval Hamilton fanoušky k záchraně lidstva

Vždy, když se podívám na p. Hamiltona na začátku kariéry a nyní, kdy je zcela odtržený od reality běžného života, nemohu se ubránit lítostí nad těmito lidmi, kteří vůbec neví, co říkají. Kdybychom se všichni nyní stali vegany, třetina lidstva umře, třetina bude mít hladomor a třetina se bude mít dobře. A pak bych byl také skutečně rád, kdyby všichni vegané šli na měsíc do dolů. Je jedno jakých. Třeba i do těch diamantových, když strašně rádi nosí jako např. p. Hamilton šperky.

 

Aerolinka bude pasažéry vítat genderově neutrálním pozdravem. Oslovení dámy a pánové je minulostí.

No jo, to je vše hezké, ale co když chci být jako jejich zákazník oslovovaný: pane. Jsem pán, cítím se jako pán. Kdo má větší důležitost? 2% pomatených nebo 98% normálních. Jsem muž. To je asi dnes špatně.

 

Rakev Karla Gotta rozdělila národ. Někteří fanoušci smutní z její nízké ceny.

Mě tedy nikdo nerozdělil. Karel Gott by úžasný člověk a to zvláště v porovnání s kvalitou lidí v showbyznysu. Rakev měla jasné parametry pro její osud a i kdyby ne, co je komu do toho. Dnes se říká, podívejte se, bohatí přehlížejí chudé a nejsou s nimi solidární. Ale na druhou stranu kritizujeme bohaté, že vypadají málo bohatě a to i po své smrti. Já bych byl jen zvědavý, kolik z těch lidí by čekalo 2-6 hodiny na hřbitově, aby dali květinu na hrob své rodině. To by ty hroby vypadaly.

 

Miliony turistů jsou terčem podvodu. Prodej cibulí tulipánů v Amsterodamu je past.

V čem je jiná holandská cibulka koupená v ČR a v čem v Holandsku? Nechápu. Je to stejné, jako když si prodejce sošek v Paříži objedná v Číně miniatury Eiffelovi věže a turisté z Číny letí do Paříže koupit si tento suvenýr, protože je to vzpomínka na Francii. Dává to logiku?  

 

Víceprezident Kie otevřeně řekl, proč lidé kupují elektromobily. O planetu jim nejde.

Alespoň jeden poctivý a upřímný komentář. Když komunisté v 80. letech rušili vysílání z Rakouska, nebyla problém propaganda svobody. To, co komunistům a Čechům vadilo, bylo, že se ukazovaly plné regály masa za nižší ceny nežli v ČSSR. A to fakt naštve.

 

Vyhrocený porod doma. Krvácející rodička se hádala s lékaři.

Co je to za svět a lidi, kdy nemáte vzdělání, zkušenosti, znalosti, zkrátka nic, umíráte a ještě se hádáte s lékařem, který vám přišel pomoci. Blázni.

 

Plastikami protkaný Rodrigo Alves už nechce být živým Kenem. Nabral 17 kilo a je bezpohlavní.

V minulosti udělal US bulvár zajímavou zkušenost. Měsíc nepsal o Paris Hilton. Chtěl vědět, co se stane. Co se stalo? Nic, vůbec nic. Svět je přehlcen. Co takhle o tomto bláznu přestat psát a pokud, tak pouze jednu zprávu. V důsledku depresí Rodrigo Alves spáchal sebevraždu. Hotovo, vyřízeno. Poučení pro mladé generace.

 

Kanadský premiér se omluvil, že si kvůli školnímu karnevalu ztmavil obličej.

Nikdy, nikdy, ale nikdy bych se za to neomluvil. To bychom se museli jako celý národ omlouvat za Tři krále a toho černého, co stojí vzadu a vystrkuje na nás bradu. Nikdy by mě nikdo k omluvě nedonutil.

 

Mladá slovenská herečka tajila před režisérem Nabarveného ptáčete těhotenství. V 3. měsíci musela obcovat s kozlem.

Netřeba dalšího komentáře. A podobné herečky pak po 30 letech zakládají kampaně Me too a hroutí se. A kde jsou práva jejího nenarozeného potomka?

 

Tamara Klusová: Nechceme kázat vodu a pít víno. Chceme jít příkladem.

Tamara Klusová si neuvědomila, že nemusí vůbec nic. Nikomu není povinna zpovídat se, dělat Madonu, být vzorem. Stačí jen úplně obyčejně žít, vychovat slušně 3 děti a být šťastná. Tyhle mediální nesmysly, války, přestřelky vůbec nemusí. Bohužel, to je to ego.

 

Studentky chtěly dál nosit sukně. Gendrově neutrální škola povolala policii a zavřela bránu.

To je situace. Ženy, chtějí být ženy, ale my jim říkáme, nebudete ženy. Demokracie je o tom, že menšinový názor se podřídí většinovému. Pokud menšinový názor má větší váhu jak menšinový, máme pro tento systém výraz diktatura. Propaganda je, když diktaturu vydáváte za demokracii. Tak asi tak.

 

Muž pod vodou žádal svou přítelkyni o ruku. Než řekla ano, utopil se.

Pro mě žhavý kandidát na Darwinovu cenu. Sucho, ani slza. Dnes už nikdo nechce být normální. Tak, když nechcete, pokoj s vámi. Příroda to vyřeší.

 

Poslankyně citovala pasáž z bible o homosexualitě, policie jí kvůli tomu vyšetřuje.

Nacisté pálili knihy. Co budeme dělat my? Kriminalizovat pána boha? Ničit kostely, chrámy, základy evropské etiky atd.? Byla tu a tak trochu je jedna taková organizace, co se chová stejně. Jmenuje se Islámský stát. V čem je to jiné.

 

Závěrem

Nedávno jsem četl krásný citát. Všichni řešíme, jakou zemi přenecháme našim dětem. Jenže nikdo neřeší, jaké děti přenecháme této zemi. A o tom je to vlastně celé. Tak zase za měsíc.

 

MK

Martin

No skvělé chybí už jen - Gréta odmítla ekologickou cenu a s ní spojený milion - WTF já myslel, že proto svým rodičům toho maňáska dělá, nebo že by to bylo jinak? ];-o

Martin Krupička

Dobrý den, ano tohle byl zajímavý tah, ale byl to opět jen a jen marketing a to ještě špatný. Od Arnolda v klidu převzala nový vůz Tesla a to i přes to, že s ním nemůže jezdit. Je to komické. Chcete vidět pravou Grétu? Zajděte na youtube.com a zadejte. The real Greta Thunberg without her script. A pak se také do článku nevešlo tohle: https://www.rodicevitani.cz/skolstvi/zahranicni-inspirace/ceska-maminka-o-videnske-skole-k-obedu-jsou-male-porce-prilis-casto-je-pizza-nebo-parky-svaciny-si-deti-nesmi-nosit-vlastni-aby-si-nezavidely/?utm_source=www.seznam.czutm_medium=sekce-z-internetu Proč byl obsah smazán, můžeme jen spekulovat. MK

31.12.2019

Loučení se s rokem 2019

Googbye 2019

2 + Číst dále
27.12.2019

Zprávy dle mého výběru 12/2019

Reports of my selection 12/2019

2 + Číst dále
28.11.2019

Zprávy dle mého výběru 11/2019

Reports of my selection 11/2019

0 + Číst dále