Martin Krupička

Nová rubrika DISKUSE

5.4.2018
New section: Discussion

Každý autor trpí určitou slepotou a nikdo není výjimkou, tedy ani já. Proto jsem byl velice rád a jsem velice vděčný za každý dotaz, reakci, zvláště ty tvůrčí. Jsou to dva dny zpátky, kdy mi poslal čtenář L.J. email s velmi zajímavou myšlenkou, jíž bylo otevření nové rubriky DISKUSE.

 

Velmi často se totiž pod články diskutuje na zveřejněné téma, ale také se občas přesuneme i jinam. Tím nechci říci, že již diskuse není zajímavá. Naopak. Jsou myšlenky a problematiky, které si zcela určitě zaslouží svůj vlastní prostor. A tak jsem s velkou vděčností přijal nápad dát všem možnost otevřít téma.

 

O čem se bavit

Popravdě se přiznám, že mám tuto chvíli lehkou obavu z nějakých témat, kroků atd., které by nebyly v souladu s nepsanými pravidly gentleman blogu, ale na druhou stranu si myslím, že by se zase naopak v tomto segmentu dalo a mělo hovořit o všem. Nic tedy není zakázáno, nic není tabu, nic není špatně, pokud je to ve vší korektnosti.

 

Jak otevřít diskusi

Téma diskuse bych si asi v počátcích dovolil vždy nějak otevřít já a to na základě svojí představy. Další možností je využití poslat mi návrh, kdy stačí klik na tlačítko telefonu v základní nabídce. Osobně bych si přál, aby devadesát procent zájmu spíše pocházelo od vás, od čtenářů. Sami asi nejlépe víte, co vás zajímá a tak by to mělo být. Jakmile mi tedy pošlete něco zajímavého, mohu slíbit, že obratem bych téma zařadil do obecné diskuse.

 

Co tedy diskuse přinese

Já doufám, že to budou jak krátkodobé, aktuální informace, tak i dlouhodobá témata. Dnes jsem zrovna zveřejnil velmi zajímavou nabídku na koupi cognaců. Důvod je jednoduchý. Často se mě ptáte, kde jsem danou láhev za velmi často výhodnou cenu pořídil. Čtu komentáře, že to nemůže být ani snad pravda, a pokud by to tak bylo, měli byste zájem této nabídky využít i vy. Tohle prostě není na článek. Tohle může být k diskusi. A tak je to tady. Cognac za poloviční cenu pro všechny? Žádný problém. Občas se tak stává. Možnost koupě má každý. Tím se i de facto zbavuji podezření z vymýšlení si, nebo protekcionismu, kdy ceny, za které nakupuji, nejsou pro všechny. Jsou a chtěl bych se o vše s vámi, přátelé, podělit.

 

Závěrem

Rubrika Diskuse je nová, takže nevím, co od ní vlastně očekávat. Na druhou stranu, doufám, že mi pro nás všechny pomůžete, že zvolíme témata a myšlenky, které vás zajímají. Budoucnost je otevřená.

 

MK

8.1.2019

Za vídeňským řízkem stojí Čech

Wiener Schnitzel and Czech Marshal

0 + Číst dále
29.12.2018

Bilancování 2018

Reflection 2018

5 + Číst dále
14.12.2018

Tradiční české, nečeské, Vánoce

Traditional Czech Christmas?

1 + Číst dále