Martin Krupička

Loučení se s rokem 2019

31.12.2019
Googbye 2019

Závěrečným článkem bych se chtěl rozloučit s rokem 2019 a zároveň uzavřít čtyři roky trvání tohoto blogu. Když se dívám na zpět, zvládlo se toho více, nežli jsem vůbec čekal. Za 1460 dní bylo zveřejněno téměř 600 příspěvků, nespočet komentářů a diskusí. Tj. vlastně každý dvou a půltý den něco vyšlo. 

 

Když blog začínal měl čtenost asi 4-6 přístupů denně. Dnes jich má dvacet minut po půlnoci asi 50. Vždy mě fascinovala právě půlnoc, když někdo i v tento čas má chuť vyhledat nějaký ten můj článek. Dodnes to nechápu, ale moc mě to těší. Dalším zajímavým milníkem pro mě byli poslední tři měsíce, kdy návštěvnost stoupla o 100% a zcela bez reklam. Nikdy jsem nic netajil, tak si pozorný čtenář může všimnout i poklesu v září. Nicméně současný výsledek je fantastický.

 

V oblasti alkoholu byla nejdříve doporučována jedna láhev, následně čtyři a nyní minimálně šest. Vášnivě jsme diskutovali, investovali, ale, což je také velice důležité, bavili se a něco vydělali. Mnozí z vás objevili nový zájem a některým se změnil život. A to doslova. 

 

Prošli jsme spolu různými obdobími, abych zde nyní mohl v lehce šťastném rozpoložení říci: Stálo to za to, pokračujeme dál, vlak nestaví. Za čtyři roky jsem se mnohé naučil, pochopil a změnil se. Musím poděkovat všem příznivcům, ale i tvrdým kritikům. Děkuji, děkuji, děkuji.

 

Závěrem mi dovolte, abych vám popřál do roku 2020 pevné zdraví, silné rodinné zázemí, úspěch nejen v profesním, ale i soukromém životě. Přál bych vám méně stresu, více úsměvů, radosti, pozitivního myšlení a víry v sami sebe. Prohra neexistuje. Nikdy se nevzdávejte a jděte za svým snem a cílem. Dokážete to.

 

V úplném závěru bych chtěl poděkovat Janu Odvárkovi, Jakubu Němcovi za podporu blogu. 

 

MK

Jirka

Mnoho zdraví a štěstí do nového roku Martine a ať ten váš graf vypadá pořád tak jak vypadá #128521;

Martin Krupička

Krásné odpoledne. Velice děkuji. M

Milan

Martine, děkuji za Váš blog, který jsem objevil před cca 3 lety a zcela mi změnil život, myslím tím na poli whisky. Smekám před Vámi, před vaší pílí, úsilím i odvahou psát svoje vlastní názory a stát si za nimi. Jinak já se na Váš blog dívám v podstatě denně, aby mi neunikl žádný Váš příspěvek či doporučení - bohužel dodnes nemáte žádného hlídacího psa, který by mě po registraci upozornil, že jste napsal něco nového. To prosím neberte jako kritiku, pouze konstatuji stav věci. Přeji Vám a vaší rodině vše dobré do nadcházejícího roku 2020 a šťastnou ruku u dalších investičních tipů (nejen) whisky.

Martin Krupička

Dobré odpoledne, vím, že web je již za zenitem. V roce 2020 bude aktualizován. Žádná pravda není špatná. Pravda je prostě pravda a vy jí máte. Jinak děkuji za povzbudivý komentář. MK

Martin B

Dakujem za kvalitnu pracu a nech sa Vam dari aj v roku 2020.

Martin Krupička

Dobré odpoledne, velice děkuji za přání. Vám také úspěšný rok 2020. MK

Janek

Takze Martine , tvurci zapal at neuvadne v roce 2020, a za mou osobu hodne zdravi a krasnych lahvi ve sbirce a baru.

Martin Krupička

Dobré odpoledne, velice děkuji za úžasné přání. Tak ať se daří nám všem zde na blogu společně. MK

Rado

Prajem vsetko dobre do noveho roku a nech nechýba energia na pokračovanie :) R.

Martin Krupička

Dobrý den, také velice děkuji za komentář. Dokud tu bude takto úžasná skupina čtenářů, energie bude na rozdávání. I vám úspěšný rok 2020. MK

Rado

Prajem vsetko dobre do noveho roku a nech nechýba energia na pokračovanie :) R.

26.6.2020

Zprávy dle mého výběru 06/2020

Reports of my selection 06/2020

3 + Číst dále
20.6.2020

Obsah alkoholu

Alcohol content

1 + Číst dále
15.6.2020

Vodka z výfuku

Vodka from the exhaust

2 + Číst dále