Martin Krupička

Co chystám v roce 2018

16.2.2018
My plans in 2018

Docela hodně lidí se mě ptá, zda a co chystám v roce 2018 nebo v budoucnosti. Ono je to tak, že je toho mnohé, ale přirozeně nikdo moc nechce prozrazovat své plány. Proto bych se k tomu dovolil vyjádřit a třeba i s vámi čtenáři můžeme najít společný průnik, byznys, pomoc.

  

Přemysl Otakar II.

Pracujeme na díle o tomto úžasném českém panovníkovi. Jedná se o hrané doku-drama. Více bych se nechtěl asi rozepisovat, snad ještě, že plánujeme velmi zajímavý doprovodný program. Pokud vše vyjde, bude to úžasné. Bude nás plno v šesti státech Evropy.

 

Investiční alkohol

Máme projekt, který zde ještě nebyl, a tak budeme první a naprosto unikátní. Pokud vše vyjde, budete si moci zakoupit opravdu světově výjimečný destilát a stát se členem malého privátního klubu. Již nyní ladíme poslední detaily a zvažujeme nabídky obchodníků, zástupců  a výrobců destilátů. Doufám, že se nám ještě podaří některé oslovit a získat je do projektu. Takže je to trochu i výzva.

 

Společenské akce a výstavy

Do ČR přivedeme neviděné, protože kultura se prostě musí hýbat. Zkrátka móda, degustace, zábava, přednášky, workshopy od zástupců z celého světa. Lacinost nečekejte. Buď to bude na úrovni, nebo vůbec. Makáme, co to dá.

 

Oděvy a obuv

Byla to jen otázka času. S kolegou hledáme návrháře, krejčí, výrobce kvalitních oděvů a obuvi. Hledáme také lidičky, co mají vizi, neotřelé nápady a potřebují prostě dostat příležitost. Ukažme, že Češi umí dělat módu pro Čechy a pořád máme šikovné ruce. Opět je to tak trochu výzva pro případné zájemce. Druhé místo neexistuje.

 

Závěrem

Nic není jednoduché. Máme malý, ale výkonný tým. Máme jasnou vizi a důležitější je pro nás něco dokázat, mít z něčeho radost, nežli něco primárně vydělat. Netřeba tlačit řeku, teče sama. Nebudu ale popírat, věříme si.

 

MK

Vladimír

Dobrý den Martine, evidentně Vás čeká zajímavý rok, budu držet palce.

Martin Krupička

Dobré poledne. Pokud budeme věřit řeckým filozofům, je osudem a náplní života člověka práce. Tak proč se vzpírat. Jinak velice děkuji za přání. MK

Martin B

Dobry vecer pan Krupicka, mate toho vela, tak nech sa vam dari.

Martin Krupička

Dobrý večer, velice děkuji. Vždy je nejdůležitější mít kolem sebe správný tým. MK

Zdenek

Dobrý večer, mám menší velkoobchod s alkoholem v Brně. Máte zajímavé postřehy na Vaše stránky často a rád chodím (doporučil mi synovec). Pokud by Vás napadla možnost nějaké spolupráce určitě bychom se nebránili. Pokud ne nevadí,každopádně Vám fandím. Vaše články jsou hodně zajímavé a poučné. Pro spoustu lidí jste takový guru aspoň tak to pozoruji ve svém okolí.

Martin Krupička

Dobrý den, velice děkuji za povzbudivá slova, byť se tak vůbec necítím. Je spousta zkušenějších a já jsem pouze takový učeň. Pokud bych vás mohl poprosit, napište mi do vzkazů + nějaký odkaz a třeba opravdu něco vymyslíme. Velice děkuji a přeji úspěšný začátek týdne. MK

8.1.2019

Za vídeňským řízkem stojí Čech

Wiener Schnitzel and Czech Marshal

0 + Číst dále
29.12.2018

Bilancování 2018

Reflection 2018

5 + Číst dále
14.12.2018

Tradiční české, nečeské, Vánoce

Traditional Czech Christmas?

1 + Číst dále