Martin Krupička

Tradiční čínský čajový rituál. Unikátní nabídka

17.8.2018
The Traditional Chinese Tea Ceremony

Vážení čtenáři, přátelé, podporovatelé. Jak všichni víte, dělat blog není jednoduché. A už vůbec není jednoduché dělat blog zaměřený na gentleman style v určité úrovni a být jiný. Dnes přichází jedna z nabídek, kdy vám mohu zprostředkovat zážitek, který se v životě poštěstí jen opravdu málo kdy.

 

Včera jsem pro vás, své čtenáře, domluvil možnost organizování a vaší účasti na tradičním čínském čajovém rituálu v nejkonzervativnějším stylu dle tisícileté tradice. Mohu vám slíbit, že to rozhodně nebude komerční záležitost. Jedni z nejlepších čínských odborníků na čaje v Evropě vás provedou kompletní ceremonií, které se i vy budete aktivně účastnit, budete se ji moci naučit, ochutnáte čaje světové úrovně, porovnáte je s běžnými a mnoho jiného.

 

Organizátorem této akce budu osobně já, a tak vám mohu slíbit, že celá účast bude zdarma. Přihlásit se může kdokoli z čtenářů. Zážitek to bude neopakovatelný.

 

Místo: Praha, Těšnov

Datum: 11. října 2018

Čas: bude upřesněn

Počet osob: max. 35 

Dress code: Smart casual a výše

 

Jak se přihlásit

Využijte prosím ikonku telefonu na tomto blogu a napište mi závazné přihlášení. Maximální počet osob 1+1.

 

Závěrem

Jednu podmínku přeci jenom celá akce má. Kdo se přihlásí, měl by skutečně dorazit. 

 

MK

Martin Krupička

Osm míst již obsazeno. Pro zrychlení plánování setkání, bylo rozhodnuto, že komu bude potvrzena účast, s tím se bude závazně počítat. MK

25.10.2018

Oblíbené obchody

My favorite stores

1 + Číst dále
28.8.2018

Whisky výzva 2018

Whisky challenge 2018

0 + Číst dále
30.6.2018

Omluva

Omluva

1 + Číst dále