Martin Krupička

Prague International City Picnic

18.6.2019
Prague International City Picnic

Víte, kde budete na konci prázdnin? Že ještě ne? Tak to bych si vás dovolil pozvat na pravý pražský piknik, který pořádám jako hlavní organizátor a jenž se bude konat:

 

31. srpna 2019

Park Portheimka – Praha 5

od 14.30 do 21.30

 

V čem jsme jiní?

No v prvé řadě tím, že nemusíte de facto vůbec nic. Nemusíte kupovat 0,3l piva za padesát korun, nemusíte kupovat ani jídlo atd.. Je to prostě piknik se vším všudy. Přineste si vlastní deku, příbory, jídlo, pití a pojďte se prostě jen bavit. Když si budete chtít koupit vychlazené pivo, víno, burčák, můžete, ale není to nutné. Naopak. Nejšťastnější budeme, když si přinesete vlastní jídlo a podělíte se s někým, kdo se zrovna posadil vedle vás. Vykašlete se na mobilní telefony, kupóny  či jiné triky a přijďte se pobavit.

 

Co na vás čeká?

Tak v prvé řadě si můžete prohlédnout, seznámit se a vyzkoušet si špičku v oblasti elektromobility. Přesně tak. V listopadu bude v Praze výstava elektromobilů, ale my jsme organizátory tak trochu předběhli. To nejlepší můžete vidět a vyzkoušet si již v srpnu a zadarmo.

 

Pro milovníky hudby jsme připravili mnohá hudební vystoupení nejrůznějších žánrů od jazzu, přes populární hudbu až po zpěváky klasiky světového významu.

 

Během dne se můžete účastnit mnoha soutěží, seznámit se se zajímavými osobnostmi ze světa byznysu, kultury atd.. Však jedním z partnerů je Lucerna film, kterým pomáhám s největším filmovým festivalem českých filmů v USA a Kanadě. Již dnes vím, že určitě někoho velmi zajímavého potkáte.

 

Jsme mezinárodní

Máme rádi ČR, ale to neznamená, že bychom neměli poznat i ostatní kultury. Nyní mohu prozradit, že jsme v závěrečné fázi jednání s řadou diplomatických zastoupení, a tak bude piknik jak evropský, tak i asijský a trochu americký.

 

Poděkování

Zvláštní díky patří i našim partnerům, především p. starostovi Prahy 5 Danielu Mazurovi, který svojí osobní záštitou umožnil vznik tohoto nekomerčního projektu. Dále bych chtěl poděkovat Lucerna Film, která také tento projekt významně podpořila. Osobně jsem velice poctěn, že svoji podporu a přízeň vyjádřil na našem společném setkání i vážený pan a kníže Jiří Jan Lobkowicz, jež představí i svá nejlepší vína a věřte mi, máme se na co těšit.

 

Závěrem

Snadnější už to snad ani být nemůže. Žádné vstupy, žádné podmínky, žádné platby. Přijďte se pobavit, seznámit, procvičit si konverzaci ve světových jazycích, poznat odlišné kultury, ale zkrátka, přijďte se pobavit. Postupně budu představovat program a všechny, kteří se budou starat o dobrou, snad i výbornou zábavu.

 

MK

Vladimir

Martine, držím palce, ať vše proběhne podle představ

Martin Krupička

Krásné odpoledne, tak budeme si přát a doufat, ať vyjde počasí. MK

13.8.2019

Tradice k narození dítěte

Traditions to the birth of a child

0 + Číst dále
16.7.2019

Single barrel, experiment pokračuje

Single barrel, the experiment continues

0 + Číst dále
6.6.2019

Soutěž o sako. Vítěz

Jacket competition. Winner.

1 + Číst dále