Martin Krupička

Nová rubrika: Nálezy, investice, nabídky, služby

29.3.2019
New section: Findings, investments, offers, services

Na základě zpětné vazby bych si vám dovolil nabídnout účast na nové rubrice: Nálezy, investice, nabídky, služby.

 

Jedná se celkem o jednoduchou záležitost. Pokud jste doma našli, zdědili nebo máte nějakou zajímavou láhev, kterou byste chtěli nabídnout k prodeji, nyní máte prostor. Rozhodně to nemusí být pouze whisky, ale nějakým způsobem by se to kolem alkoholu točit mělo. Takže i nabídka na skladovací prostory je určitě zajímavá.

 

Protože jsem v minulosti dostal řadu nabídek, zcela otevřeně přiznávám, neorientuji se v tom množství, ale protože bych někomu nerad nevyhověl, nyní bych řekl, že začíná rok nula, tedy, co bylo, to se škrtá a jedeme všichni od začátku a stejně.  

 

Pokud máte tedy nějaký zajímavý produkt nebo službu, napište mi na FB, nebo využijte možnosti zde na webu. Já vám mohu slíbit, že vám dám minimálně zpětnou vazbu, případně zařadím vaši nabídku do pravidelného článku. Za zveřejnění nic nechci, tedy vše je naprosto zdarma. Jediné, o co bych vás požádal, abyste vy sami měli řádovou představu, co vlastně chcete, především v otázce ceny.

 

Závěrem

Asi již není co dodávat. Ring volný, budoucnost je nejistá. Budeme si přát mnoho společných úspěchů.

 

MK

Frantisek

Dobrý den, budu první. Mám doma navíc jednu Hibiki 17, Ardbeg Kildalton a Ardbeg Almost there

Frantisek

A Ardbeg grooves :)

StudioFranc

Dobrý den Františku, máte představy o cenách? Zdeněk

Frantisek

Dobrý den StudioFranc, nechám zde kontakt: aliservicefra@gmail.com

Milan

Dobrý večer, taktéž se přidám, mám ve svojí sbírce navíc tyto kousky: Ardbeg Kelpie Perpetuum Dark Cove, Yamazaki 12yo (krémová nebo černá krabička), Hakushu 12yo, Yamazaki Distillers Reserve, Hakushu Distillers Reserve, Campbeltown Longrow RED 11yo 2019, Nikka 12yo (originální verze určená pro japonský trh, modrá krabička).

jirka

no jak jsem očekával, trochu se to zvrhává...flašky bez ceny, bez kontaktu...prostě všechno špatně...

Martin Krupička

Dobrý den, nn, já myslím, že první článek nastaví jasná pravidla. Zde byl pouze dotaz, pokud je o takový článek zájem. MK

Marek

Nabídky umístěny absolutně bezúčelně a neefektivně. Asi jako prodávat auto a napsat o něm jen mám škodovku, ročnik 2006.

Petr

Dobrý den, pokusím se trochu napravit reputaci a zkusím být trochu konkrétnější. Prodám Dingle Triple Distilled - Batch 3 ( ideální investice březen 2019 ) cena 2.900,- Kč. Objednal jsem láhev ze dvou e-shopů a přišli kupodivu obě. Ale 2 stejné láhve nepotřebuji. Tato je z thewhiskyexchange ( mohu doložit dokladem ). Pokud by měl někdo zájem stačí napsat na psimek.kladno@seznam.cz. Díky

PavelP

Nabízím jedno z letošních Springbank Society bottlings - Longrow 11 za Kč 2.500,-. Nejlépe osobní vyzvednutí v centru Prahy, případně pošlu. https://www.whiskybase.com/whiskies/whisky/127152/longrow-2007. pokora.pavel@gmail.com

Radim

Dobrý den, pokudm máte ještě někdo Dingle Triple Distilled - Batch 3 ... koupím díky :)) můj mail: qadim@seznam.cz

5.5.2020

Láhve ze zahraničí

How to buy abroad

1 + Číst dále
23.4.2020

Investiční fond, gentleman club. Má vize.

Investment fund, gentleman´s club. My visions.

3 + Číst dále
8.1.2020

Předběžné výsledky Whisky výzvy 2019

Preliminary results of the Whisky challenge 2019

0 + Číst dále