Martin Krupička

Náš projekt TWD těsně před poslední klapkou

22.1.2021
Our TWD project. We are starting soon

 

Abych odpověděl na další sérii dotazů, jak to vypadá s projektem, který jsem zde na blogu avizoval, dovolím si tedy malé vyjádření.

 

Projekt vznikl z nevědomosti, bláznovství, nadšení, lásky a vize, že když něco chcete dělat srdcem, tak to zvládnete. Přiznám se, že jsem nikdy nechtěl dělat věci jako ostatní. Jsem docela velmi tvrdohlavý, ale také pragmatický člověk. Tak, jak se měnil můj život a priority, jsem vše postupně upravoval do finální verze. Chci dělat něco, co nebude primárně o penězích. Chtěl jsem se s lidmi setkávat, radovat, těšit. S někým jsme nalezli společnou cestu, s někým ne, ale tak už se to stává, to je život.

 

Každopádně na konci stojí připravený projekt, který nabídne v prvním kroku tři produkty. Emoci, požitek a investici. Byť se slova zdají být patetická, za každým stojí jeden konkrétní produkt. Emoce by měl být produkt, jež vás bude provázet na cestě ve spojení s nejkrásnějšími okamžiky vašeho života. Požitek by měla být unikátní láhev na běžné pití, která ale bude zcela netypická svým pojetím. A investice bude strom, který vám v pravidelných dávkách bude přinášet celý váš život nejedno příjemné překvapení a to jak během konzumace samotné, tak při zhodnocení.

 

Když jsem kdysi poslouchal první projev k Novému roku pana senátora Kubery, jeho slova mi dodnes rezonují v hlavě. Česká republika je úžasná země, kde si mohl a byl schopen lékař postavit vlastníma rukama dům. Jsme neuvěřitelně šikovný a kreativní národ. A tak jsem šel i já cestou, že jsem chtěl úplně zapomenout na vše, co vím, znám a vytvořit něco, co by mělo přinášet radost na všech úrovních.

 

Během následujících 14 dní proběhne poslední setkání zájemců a investorů, uvidíme dle časových možností přátel ze Slovenska. Pak již rozjedu svůj nový životní online příběh, jak se buduje projekt od nuly. Kde skončíme? Nevím. A je to pro mě vůbec důležité? Je i není. Jedno vím určitě. Celý systém je postaven tak, že se nelze dostat do červených čísel. Pak také zcela určitě budu od začátku budovat fantastickou emoci. Když jsem četl diskusi s p. Žufánkem na tomto blogu, musím říci, že mě to inspirovalo a vymyslel jsem úplně odlišný systém, kde budeme naše zákazníky znát a oni zase budou znát nás.

 

Pokud budete v budoucnu hledat opravdu nevšední a zajímavý dárek, bude tu. Pokud budete chtít ochutnat poctivý, hrubý, tvrdý produkt, bude tu. A pokud milujete whisky a budete chtít uzavřít jakési whisky manželství a dokonce na tom i velmi slušně vydělat, bude tu.

 

Závěrem

Byť toho nebylo úplně mnoho řečeno, což je z důvodu konkurence pochopitelné, je to vlastně i omluva za to, že jsem tomu všemu musel na úkor blogu věnovat poměrně hodně času, úsilí a probdělých nocí. Nelituji. Každopádně doufám, že vy, kdo do projektu vstupujete, naleznete v něm vše, co očekáváte. A vy, kdo se blíže seznámíte s naší činností, nalezneme v našich produktech společné zalíbení.

 

MK

Dalibor

Dobrý den. Rád bych se projektu zapojil. Je to ještě možné? Děkuji za odpověď

11.2.2021

Kolik je akceptovatelná cena za láhev?

What is an acceptable price?

0 + Číst dále
29.1.2021

ARRRRRRRDBEG! Tip a zkouška

ARRRRRRRDBEG! Tip and test

0 + Číst dále
11.9.2020

Výzva k názvu lihovaru, clubu

How to name a distillery and club

0 + Číst dále