Martin Krupička

Investiční fond, gentleman club. Má vize.

23.4.2020
Investment fund, gentleman´s club. My visions.

 

Během každého života je spousta milníků. Občanský průkaz, první práce, svatba, děti atd.. Když jsem dostal několik nabídek, zda bych se nechtěl posunout ve svém koníčku, což je víno, destiláty všeho druhu apod., dále, musel jsem se skutečně zamyslet nad tím, co chci. Zda přijmout výzvu, nebo ne. Nejsem ten, kdo by se hroutil, nepřijímal odpovědnost, utíkal. Na druhou stranu jsem také musel chápat svoji současnou situaci. Nejsem již nejmladší a rozhodně nehodlám plýtvat svým časem na to, co mě skutečně nenaplňuje, nebaví.

 

Měl jsem to neobyčejné štěstí, že jsem mohl potkat, a dosud se běžně pohybovat, mezi celou řadou současných i bývalých diplomatů, politiků, podnikatelů, umělců, pábitelů. Když je vám dvacet, chcete úspěch, moc, požitky. I já jsem tímto obdobím prošel. Když zestárnete, začnete si uvědomovat více hodnotu svého času. Já si jí uvědomil ve chvíli, kdy mi bylo 36 let. Posadil jsem se do křesla, otevřel si vynikající láhev vína a diskutoval sám se sebou. Přišel jsem na to, že jsem v polovině průměrného věku života. Polovinu ze současného jsem nemohl ovlivnit. Druhou jsem mnohdy promrhal. A tak jsem došel k názoru mnohých mých mnohem úspěšnějších přátel, že již nechci dělat nic, co mě neuspokojí vnitřně. Někdo se obrátil k literatuře, studiu, přírodě, medicíně. Ovlivněn celou řadou událostí v mém životě obracím se i já k duši. Jsem neobyčejně šťastný, že mě kardinál Duka přijal v Chrámu svatého Víta do katechumenátu, protože mám možnost poznat něco více, nežli je materiálno. Stejně tak bych chtěl i v budoucnosti přistupovat k tomu, co dělám. Velice rád bych vytvořil něco, co bude mít společenský přesah, co tu dál, i když tu ten Martin Krupička nebude, zůstane. A je krutým, ale reálným faktem, že zde nemusím být za hodinu, natož za rok. Pozorně jsem studoval staré filosofické spisy, které mě naplnily pocitem štěstí, ale i prázdnoty. Co já jsem vykonal? Těžká otázka pro člověka mého naturelu.

 

A proč vám to vlastně píši. V rámci investičního fondu v tuto chvíli budu postupovat trochu jinou cestou, nežli by mnozí čekali. Mohu vám nabídnout spolupodílení se na investičním whisky fondu, ale to je pro mě to materiálno. Je to vlastně něco, ale je to také prázdnota. Proto jsem se rozhodl nabídnout vám a lidem ve svém okolí možnost založení, provozování a participování na českém gentleman clubu „anglického“ stylu. Rád bych vytvořil společenský klub, který bude mít svoji privátní, ale trochu i veřejnou tvář. Chtěl bych vám nabídnout místo, kde budete vždy vítáni, můžete se setkávat se zajímavými lidmi, můžete se účastnit výstav, diskusí, přednášek. Můžete zde vést svůj byznys a můžete tu mít tak trochu i svoji kancelář.  Budete tu mít k dispozici clubový bar, prostory, kavárnu. Část bude čistě privátní, část bude třeba i veřejná. Můžete mít prostor pro své soukromé oslavy, akce. Součástí klubu by byl i investiční whisky fond, který bych chtěl nejdéle do první poloviny 2021 pro členy, následně ostatní zřídit. Členové klubu by si mohli pořídit celou řadu věcí, včetně whisky za mnohem výhodnější ceny, nežli je běžné.

 

Co je tedy v nabídce? V nabídce je nejen investiční whisky fond, ale také členství v zajímavém pánském klubu, kde se budete moci setkat s lidmi světového politického, kulturního i společenského významu. Můžete kdykoli přijít a budete vítáni.

 

Kdo by měl tedy reálný zájem stát na začátku a třeba se i partnersky podílet na vytváření takového clubu, ať se mi ozve do zpráv. Každý jednotlivý kontakt si založím, a jakmile padne tato covid pandemie, velice rád vás pozvu k osobnímu setkání do krásných prostor na P1, kde bychom si již reálně představili přesné obrysy a jasnou vizi. Do zpráv mi prosím jen napište, kdo by měl skutečně reálný zájem o členství, případně se i jako partner investičním vstupem podílet na založení a provozu klubu.

 

Závěrem

Jedno mě kolegové naučili. Příležitost nikdy nechodí dvakrát. Otevřel jsem vám karty, nabídl jsem vám možnosti. Nabízím vybudovat něco, co má přesah, smysl a bude nás skutečně i vnitřně naplňovat.

 

MK

Michal17

Zdravím Martine, já zájem rozhodně mám, mohli bychom si o tom blíže napsat a promluvit si o tom? Pokud ano, zde je můj mail: taisho@seznam.cz

Martin Krupička

Dobrý den, poznamenáno, zapsáno. MK

Honza

Dobry den Martine, mám zájem, posílám zprávu na fb, zde mi to nejde odeslat. Diky a budu se tesit na vice info

Martin Krupička

Dobrý den, zapsáno, na FB dotaz dnes odpovím. MK

René Skala

Dobrý den, měl bych zájem o členství v klubu i ve fondu. Schůzka v Praze možná. Děkuji. Rskala.sig@gmail.com

Martin Krupička

Dobrý den, zapsáno. MK

Ctibor

Prosim info Ctibor.machala@processpoint.cz

Martin Krupička

Dobrý den, zapsáno, ozvu se. MK

Tomas

Dobrý den, tomas@zbynovsky.com. Děkuji

Martin Krupička

Dobré odpoledne, zapsáno. MK

Pavel

Dobrý den, měl bych zájem. Kontakt na mě: houfek.pavel@gmail.com

Martin Krupička

Dobrý den, zapsáno. MK

Janek

Zdravim Martine, mel bych zajem o clenstvi v klubu a take ve fondu. V pripade zajmu mne kontaktujte na mail : velkylupo64@outlook.com

Antonín

Dobrý den Martine, měl bych zájem, mohl bych poprosit o bližší informace: tondik85@seznam.cz, děkuji

Peter Fedor

Dobry den , urcite by som mal zaujem o clenstvo. Pokial mate detailnejsie informacie. Priblizna velkost investicie ( min , max ) napr. poprosim o mail na peter.fedor@gmail.com

Robert

Dobrý den, mel bych zajem o clenstvi v klubu a take ve fondu. Pokud mate podrobnejsi informace napriklad o velikosti investice, atd. V pripade zajmu mne prosim kontaktujte na mail : rob.stryk@seznam.cz

Miloš

Dobrý deň, poprosím info na milos@herbert.sk Díky

Jakub Krejza

Dobrý večer, Martine, mám zájem o podrobnější informace, rád se potkám osobně. Email jakub.krejza@gpre.cz Hezký večer

11.9.2020

Výzva k názvu lihovaru, clubu

How to name a distillery and club

0 + Číst dále
7.9.2020

Whisky club, jdeme to finále

Whiskey club, we work hard

4 + Číst dále
5.5.2020

Láhve ze zahraničí

How to buy abroad

1 + Číst dále