Martin Krupička

Historické destiláty na prodej

7.3.2019
Spirits for sale

Poslední dobou dostávám, od vás čtenářů, větší množství zajímavých nabídek na koupi originálních láhví. Bohužel, i mé prostředky jsou omezené, a tak jsem se chtěl zeptat, zda byste neměli zájem, pokud se podaří, o pravidelný článek, kde bych zveřejnil nejzajímavější nabídky.

 

Třeba bych vhodil rukavici p. Tretterovi, který odhadl cenu bourbonu RX na více jak 70 tis. Nyní je ke koupi. Co vy na to?

 

MK

Miny

https://www.whiskybase.com/market/whisky/83570 tady za 1000€ z ČR :-)

Jirka

Koupil sem pred pul rokem za 1000,- Kc, jsem boháč :-))))

Martin Krupička

Dobrý den, tak to je na čase dát výpověď a začít si užívat :-D MK

Aleš

Česká verze aukcí nebo něco obdobného by mohla být zajímavá. Určitě by mohlo být fajn něco takového rozjet, jen myslím, že trh v ČR je moc malý... :-)

Martin Krupička

Dobrý den, myšlenka byla jednoduší, něco na styl nálezy z půdy. MK

Martin

O bourbon zájem nemám a za 70k už vůbec ne. Ovšem o pravidelný článek bych zájem měl ze 2 důvodů. 1 - Pokud se tam budou vyskytovat podobné kousky jako příklad zde, tak se se zájmem podívám, ale tím to u mě končí. 2 - Pokud dostáváte nabídky řekněme obyčejnější nebo více při zemi tak bych mohl mít i zájem. - Příklad: já láhve nesbírám pro příští gerenrace ale abych je pil, rád bych ochutnal něco od Krodu nebo například GoldCock nebo King Barley ze sedmdesátých let, samozřejmě za rozumnou cenu.

Martin Krupička

Dobrý den, nabídek je vcelku hodně. Bourbon RX za cenu p. Trettera byla pro mě docela kachna, kterou naivní a hloupý redaktor otiskl a nepřišlo mu to vůbec divné, jako jeho čtenářům. MK

Marzanna

Mogę sprzedać RX Bourbon, tylko dajcie chętnych do kupienia.

Marzanna

Mogę sprzedać RX Bourbon, tylko dajcie chętnych do kupienia.

Petr

Mám dvě lahve originál zabalené, jednu skleničku, kožený opasek s přeskou a oznáček na klopu slogem RX bourbonu. Jednou budu nabízet jako celek.

5.5.2020

Láhve ze zahraničí

How to buy abroad

1 + Číst dále
23.4.2020

Investiční fond, gentleman club. Má vize.

Investment fund, gentleman´s club. My visions.

3 + Číst dále
8.1.2020

Předběžné výsledky Whisky výzvy 2019

Preliminary results of the Whisky challenge 2019

0 + Číst dále