Martin Krupička

Akce Glenfiddich

22.11.2018
Discount on Glenfiddich

Dovoluji si napsat velmi krátký článek. Vánoce se blíží a čtenář J.S. mi poslal odkaz na zajímavou nabídku jednoho eshopu. Není to reklama, ale upozornění na akci, která se vám možná bude hodit.

 

https://www.bottles.sk/akcia-glenfiddich/?

 

MK

Miny

Dobrý den. 18+15 už je doma a k tomu ještě Remy Martin XO Exclusive + 1738 ;-) Jsou zajímavé i ty kombinace Metaxy. Super akce :-) V Makru probíhala ta samá akce, nevím jestli ještě pokračuje.

George

https://bottlesandstories.cz/whisky/glenfiddich/ a bez nutnosti řešit kurz eura nebo dopravu

Robert

Akce využita na http://bottlesandstories.cz/whisky/glenfiddich/ - zboží dorazilo cca 3-4 den po objednání, balení nic extra, ale naštěstí neporušeno a obsah též v pořádku. (18+15, 15+12) Super akce a doporučuji využít ! :)

Filip

Zdravím všechny, jaké z těchto láhví je potencionalni investici a ne pouze dobrý alkohol na pití? Děkuji moc

Filip

Zdravím všechny, jaké z těchto láhví je potencionalni investici a ne pouze dobrý alkohol na pití? Děkuji moc

Martin Krupička

Dobrý den, klasickou investici bych v tom nehledal. Ale zasláním odkazu vaší přítelkyni bych to viděl jako vynikající investici do spokojenosti muže, tj. harmonie vašeho vztahu. MK

Miny

Mám to taky z https://bottlesandstories.cz

Rob007

https://bottlesandstories.cz/whisky/glenfiddich/

jirka

nj no, takto daleko to Glenfiddich jako nejprodávanější SM světa dopracoval...dává flašky zdarma aby si udržel pozici...jestli ono to nebude tou kvalitou co teď z této monstrpalírny leze...osobně nekupuji ani na pití

Milan

Pro mě zajímavý článek jen stran koupě a následného vypití (varianta 18 + 15), jinak jako investice určitě ne. Glenfiddich už není to, co býval a šel dle mého názoru s kvalitou dost dolů. Má samozřejmě zajímavé kousky ke koupi, ty se však pohybují ve vyšších cenových hranicích (např. Rare Collection, 30, 26, 25, 21yo apod.).

Aleš

Asi ani na pití ne. Nestíhám pít whisky, kterou jsem koupil v poslední době... :) Teď posrkávám Bunnahabhain 12y, jsem z toho naprosto nadšen, mám tu další a toto asi vynechám. Ale díky Martine za upozornění na zajímavou akci. Za mne tedy také k diskusi - na webu svetnapoju.cz se dá sehnat redbreast 12y cask strength za výbornou cenu - to jsem se plácl přes kapsu a koupil více lahví. Pokud dorazí v pořádku, mohu sem napsat - ale zatím jsem natěšenej mnohem víc, než bych byl na Glenfiddich 18y...

Roman

Dobrý den, je vhodná koupě pro investici do whisky? Děkuji https://www.bestdrink.cz/hammer-head-25-yo-07-l-47.html

Martin Krupička

Dobrý den, bohužel, za mě v žádném případě. MK

Martin

K akci 1+1, je to asi přímo od distributora protože jsem byl 14.12. v Makru a maj to tam taky (kdyby někdo potřeboval dárek na poslední chvíli) - pravidla jsou dle mě lepší - jakákoliv kombinace 2 ks GF vás bude stát pouze cenu té dražší ze dvou. Pravda 18+18 za 1300 jsem nezkusil a ani se nezeptal. Bohužel údolí jelenů se v posledních letech výrazně pohoršilo takže opravdu jen jako dárek.

16.7.2019

Single barrel, experiment pokračuje

Single barrel, the experiment continues

0 + Číst dále
18.6.2019

Prague International City Picnic

Prague International City Picnic

1 + Číst dále
6.6.2019

Soutěž o sako. Vítěz

Jacket competition. Winner.

1 + Číst dále